Bądź na bieżąco z wiosenną modą na 2018 rok

Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, które zawłądną wiosną 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie wyobrazić w mieście, niemniej bez wątpliwości zawładnie imprezami jak również salonami. Wyśmienicie sprawdzi się w przypadku osób, które wielbią zwaracać na siebie atencję i pragną zachować niesztampowy styl. Będziemy w stanie zakupić całe brokatowe ubrania – spódnice, marynarki i inne elementy garderoby wyśmienite na imprezę, jak również akcesoria, które można będzie ubrać przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend w modzie, na który skuszą się kobiety, które nie boją się odróżniać a także nie boją się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda powraca co sezon. W 2018 wrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te odznaczają się nadmierną wielkością.

4. Odzież w stylu sportowym

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać jedynie do siłowi. Na ulicach spotkamy wiele kobiet w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą często z eleganckimi akcesoriami. Szpilki do dresów? Tak, to też trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w których ćwiczymy lub przesiadujemy na kanapie.

5. Kierowca rajdowy

Moda będzie również wzorowana na kierowcach rajdowych i motocyklistach. Będzie to styl na pewno stonowany.

6. Czerwień

Odważne oraz lakierowane ubrania w kolorze wyraźnej czerwieni staną się hitem roku 2018.

7. Plasikowa moda

Ciuchy plastikowe? Bezbarwne spódnice z plastiku, kamizelki oraz inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z tandetą, a zacznie z modą.

8. Motyw motyla

Jednym z modniejszych motywów sezonu będą barwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie prezentował się odrobinę inaczej niż dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie 2 modeli kurtek.

10. Motywy oraz kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne odcienie zastąpią pastele, jakie królują od paru lat.

11. Wzory kwiatowe

Uwielbiany wiosenny motyw mnostwa Pań, czyli kwiaty dalej będzie na topie. Finezyjne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły sporą popularnością.

12. Motyw kratki

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie jedynie koszuli, ale także spódnice i bluzy.