Kosmetyczne zabiegi, które warto mieć na uwadze

Nasza cera po sezonie zimowym wymaga stosownej konserwacji. Można o nią zadbać wyłącznie w domu bądź też zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miasto, w którym odnajdziemy sporo salonów kosmetycznych z bogatą listą zabiegów. Oto charakterystyka paru z nich!

TriLipo Maximus

Pragniesz zagęścić swoją skórę? Koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu maximus w klinice VESUNA. Kraków to miasto, gdzie znajdziemy mnóstwo klinik, jakie używają tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus stymulujemy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, jaki ma duży wpływ na kondycję naszej cery. Plusem zabiegu jest fakt, iż jest on niebolesny jak również względnie krótki. Podobnie jak w przypadku dużej części zabiegów kosmetycznych, polecane jest kilkukrotne powtórzenie procedury.

Intraceuticals

Terapia tlenowa dzięki, której Twoja skóra odzyska dawny blask. Dogłębne nawilżenie to coś, czego wymaga Twoja skóra? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla osiągnięcia lepszego efektu rekomendujemy wykonanie sześciu zabiegów. Kluczowa jest także odpowiednia codzienna pielęgnacja cery. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najmniej skomplikowanych zabiegów, na które się decydujemy. Współcześnie używane metody są mało inwazyjne i niemalże bezbolesne, wykonywane przy zastosowaniu profesjonalego pistoletu. Szczególni istotna jest stosowna pielęgnacja po zabiegu. Kolczyki, jakie zostały nałożone w trakcie przekłuwania uszu powinno się nie zdejmować, aż do momentu pełnego zabliźnienia. Istotne jest też pilnowanie, żeby dopiero co przekłute uszy miały jak najmniejszy kontakt z zarazkami. Taki zabieg to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, jakiego rezultatem jest usunięcie naskórka przy zastosowaniu diamentu. Całkowita regeneracja skóry trwa około 7 dni. Przez pierwsze 24 godziny cera jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być czerwona i nieco napuchnięta. W zależności od efektu, który chcielibyśmy otrzymać ,a także stanu naszej skóry zabieg trzeba powtórzyć od dwóch do 6 razy. Cera po zabiegu jest gładsza, bez martwych komórek jak również odświeżona.