Nie zapomnij o wyborze właściwego sufitu

Urządzanie domu może przysporzyć sporo problemów. Jednym z nich może być wybór najlepszego sufitu. Chociaż dla mnóstwa osób wybór w tej kwestii zdaje się być mały, posiadamy cały szereg możliwości. Coraz większą popularność zdobywają sufity napinane, które dają niemało możliwości aranżacyjnych. W tym wpisie pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak również sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te świetnie sprawdzą się w każdym pokoju zarówno w mieszkaniu, jak również restauracjach albo biurach. Nadają pomieszczeniom niebywałej elegancji. Sufity lustrzane możemy zamówić w przeróżnych kolorach – od białego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, dzięki czemu są przystępne w montażu. Podstawową korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie pokoi, w których zostały zamontowane.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki odpowiedniej technologii nudny szary sufit można przemienić w niezwykłą ozdobę wnętrza, która równocześnie może pełnić funkcję oświetlenia. Powłoka napinana, jaka przedstawia niebo może zostać komplementarnie podświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest wielkim usprawnieniem. Opcja zmiany barwy oświetlenia i regulacji jego nasilenia sprawi, że uzyskasz w wnętrzu nadzwyczajny klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki ultranowoczesnyh światłowodom. Sufit niebo będzie odpowiedni nie tylko do sypialni, jednak jest także fantastycznym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego a także klubu.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię nadmierny zgiełk dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wyciszyć pomieszczenie. Ten typ sufitu daje możliwość, też pozbyć się efektu echa, który często przeszkadza w mieszkaniach o pokaźnym metrażu. Sufit ten może być również idealnym elementem dekoracyjnym.