Pralka dla zapominalskich

Samsung jest jednym z największych wytwórców sprzętu AGD oraz RTV na świecie. Wszędzie możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki nadzwyczaj często upraszcza nam podstawowe obowiązki. Tym razem Samsung zdecydował wyjść naprzeciw roztrzepanym. Dorzucił do swoich pralek funkcję Addwash, jaka do dzisiaj nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie jest najmilszą powinnością. Na początku należy dokonać selekcji na takninę, później kolor. Wielokrotnie też dzielimy rzeczy, na te które pierzemy w większej oraz niższej temperaturze. Najczęściej zapominamy o dodaniu paru rzeczy rzuconych w innym pokoju. Do tej pory nie mieliśmy szansy, żeby wstrzymać tryb prania aby naprawić zrobiony błąd. Samsung był świadomy takich zdarzeń i postanowił im zaradzić. Innowacyjna funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dodawanie brudów poczas prania, lecz niesie ze sobą szereg zmian. Producent w pralkach z powyższą funkcją, pozwoli też na monitorowanie całego procesu przez telefonu. Nawet będąc poza mieszkaniem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą innowacyjną funkcją, posiadają także technologię, która poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona również na nabór mocy w trakcie prania, odpowiednio go minimalizując.

Kontroluj swoje pranie

Kiedy będziesz potrzebował dodać dodatkowe rzeczy do prania, będziesz posiadał możliwość to uczynić od ręki. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu jak również pieniędzy. Nigdy więcej nie będziesz musiał tracić nerwów po uruchomieniu prania, w momencie gdy znajdziesz dodatkowe rzeczy. Teraz wystarczy tylko je dołączyć do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego modelu urządzeń są wyjątkowo dobre. Nowoczesna funkcja pralek Samsung niezwykle optymalizuje planowanie jak również wykonanie prania. Korzystnie jest skorzystać z tego rodzaju technologii.