Sprawdź plusy peelingu laserowego

Każda świadoma kobieta dobrze wie, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Znamy różne sposoby ich wykonywania. Nowinką w świecie kosmetycznym, która pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych efektów, jest peeling laserowy. Na czym polega i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim wyjątkowo precyzyjny i efektywny. Wiązka lasera, powodując małe uszkodzenia, pobudza skórę. W konsekwencji cera bardzo szybko się regeneruje, a dodatkowo staje się jędrna i elastyczna, za sprawą kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego warto powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Wszystkie zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (w zależności od potrzebnej mocy lasera).

Przewagą peelingu wykonanego za pomocą lasera jest oczywiście najwyższa precyzja zabiegu, ale też długofalowy efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/