Zdecydowałem się ogolić plecy

Dziś troszeczkę bardziej prywatny wpis, w treści którego dzielę się z Tobą moim przeżyciem z ostatnim dni, które wywołuje ogólnie sporo emocji a także skrępowania. Po wielu tygodniach dywagacji z moją połówką zdecydowałem udać się do kliniki medycyny estetycznej dla facetów, żeby wydepilować me plecy.

Prawdopodobnie myślisz sobie, że pewnie walnąłem się w czaszkę. Fakt jest jednak taki, że owłosienie na moich plecach to coś nietypowego. Gąszcz to niewiele mocne określenie, ja po prostu prezentowałem się jak goryl. A że mojej narzeczonej było to nie w smak, to była skłonna namawiać mnie do ogolenia pleców nawet kilka razy w przeciągu tygodnia. W końcu miałem obowiązek się ugiąć i zacząć szukać miejsca, w jakim miałbym szansę zamówić taki zabieg depilacyjny.

Od początku domyślałem się jak trudno wyszukać będzie usługodawczynię świadczącą zabiegi medycyny estetycznej dla chłopaków. Ogłoszeń niby jest całkiem sporo, lecz fakty są takie, że zdecydowana większość z nich nie budzi wiary. Głównie dlatego, że analizując strony wirtualne tego gatunku klinik trudno trafić na nich na oceny stworzone im przez mężczyzn, a nie Panie. A kumasz, co jak co, ale chłop od kobiety się zdecydowanie różni i w inny sposób odczuwać ma prawo na wspomnianego typu zabiegi. Po jakimś czasie dałem radę zidentyfikować jednak klinikę Vesuna, która to proponuje kompleksowe zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn i z tego co przedstawiają recenzje prezentowane przez klientów robi to dobrze. Podjąłem decyzję, aby to sprawdzić.

Przedzwoniłem do nich z ochotą umówienia się na zabieg. Połączenie przyjęła miła recepcjonistka i zaproponowała mi od razu przyjazny dla mnie czas zabiegu. Powiadomiła mnie o wszystkich sprawach połączonych z tego rodzaju depilacją laserową, powiedziała jakim sposobem się do zabiegu przyszykować i wspomniała też o tym jakich rzeczy mam prawo spodziewać się po pierwszym zabiegu.

Kiedy przyjechałem na owe spotkanie, to odczuwałem spory niepokój. Koniec końców sądziłem, że takiego rodzaju kwestie są dla panienek, a nie dla facetów. Mój lęk natychmiastowo jednak wyparował, z powodu tego, że w klinice nie licząc mnie odnalazłem czterech facetów. Wygląda więc na to, że nie przyczyny, aby się wstydzić, faceci też zaczęli o siebie dbać i również urządzają sobie wizyty do gabinetów medycyny estetycznej dla chłopaków.

Należy zauważyć, że pacjenci konsultują się tam z kosmetolożkami i lekarzami od skóry, przez co mają gwarancję, że przy żadnym z zabiegów nie zrobią sobie krzywdy.

Sam zabieg przeprowadzono niebywale prędko a także bezboleśnie. Nawet po pierwszym razie efekt był doskonały. Pragnę jednak, aby włoski na 100% nie pojawiły się ponownie, a zatem prawdopodobnie umówię się na jeszcze jedną depilację.

Już na końcu pragnę jeszcze powiedzieć na temat tego, jak na tę depilację zareagowała moja kobieta. Ani razu nie mówiłem jej na temat tego, że idę na depilację, a zatem była wyjątkowo zdumiona. I mam potrzebę powiedzieć, że pierwszy raz od dłuższego czasu tak prędko miała chęć mnie przytulić. Przeto potwierdzam, depilacja dla mężczyzn w całości spełniła swoją powinność.

Jeśli boicie się wspomnianego rodzaju zabiegów, to poczytajcie sobie szczegółowe informacje o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, mówię prawdę nie ma się czego obawiać.