Zasłona skandynawska.

Skandynawskie zasłony są nadal bardzo popularne. Ich jasne kolory i geometryczne wzory nadają piękny wygląd oknom sypialni i salonu. Idealne rozwiązanie dla osób, które zdecydowały się na styl inspirowany stylem nordyckim lub chcą ożywić swój wystrój. W tym roku popularna jest zasłona skandynawska w kolorze musztardowym, żółtym a kurtyna skandynawska w kolorze pastelowej zieleni jest umieszczone na szczycie klasyfikacji.

Zasłona w stylu przemysłowym.

Dekoracja tekstylna wchodzi również w modę w stylu przemysłowym. Ten styl uwodzi dzień po dniu, rok po roku, dzięki swojemu surowemu i klasycznemu stylowi. Wybierz zasłony przemysłowe z metalowymi pierścieniami i stwórz harmonijną dekorację. Możesz również zdecydować się na gładkie ciemnoszare lub brązowe zasłony, aby nadać oknom w salonie przemysłowy wygląd.

Zasłona z tropikalnymi nadrukami.

Wzorzyste zasłony zyskują w tym roku na dynamice. A kiedy postawisz na zielony wystrój pomieszczeń, Twój dom będzie wyglądał jak bujna dżungla lub plażowy raj. Jeśli masz ochotę na odrobinę egzotyki, zasłony z liści banana lub liści palmy to trend kurtyn tropikalnych, który jest dla Ciebie.

Zasłona w stylu kwiatowym.

Kwiatowy nadruk jest klasyczny w dekoracji tekstylnej, ale w tym roku należy wybrać modną wersję. W tym roku lubimy kwiaty w stylu retro lat 70-tych z przepięknym stylem „bohémio”. Nie wahaj się więc, zasłony z kwiatowymi nadrukami wprowadzą odrobinę fantazji do Twojej dekoracji.